MOŻESZ NAM ZAUFAĆ

Bezpieczni finasowo
Bezpłatna konsultacja

Ubezpieczenia

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?!

Ubezpieczenie
na życie

Ubezpieczenie na życie jest potrzebne Twoim bliskim, żeby zagwarantować im spokój finansowy na wypadek zdarzenia losowego, gdyby Ciebie zabrakło.

Zapewnia im utrzymanie standardu życia.

Zapewnia również spłatę kredytu hipotecznego lub innych zobowiązań.

To szansa dla Twoich najbliższych na stabilność finansowa, jeśli Ciebie zabraknie.

Polisa na życie jest pewnym zabezpieczeniem Twojej rodziny.

Zauważają to też inni, co pokazują statystyki – w Polsce nastąpił duży wzrost składek na ubezpieczenie na życie z wysokości 5,9 miliardów aż do 7,1 miliarda brutto. 

Obecna sytuacja na świecie pokazuje nam, że ubezpieczenia na życie są i będą potrzebne.

Ubezpieczenie na życie nie musi być drogie. Jego ceny zaczynają się nawet od 50 zł! To cena za zamówienie take a way. 

Ubezpieczenie na życie z gwarancją zwrotu składki

Ubezpieczenie na życie ze zwrotem składki jest odpowiedzią na potrzeby tych osób, które szukają możliwości zabezpieczenia finansowego najbliższych, ale nie chcą stracić pieniędzy w sytuacji, gdy nic złego się nie stanie.

Ubezpieczenie wypłaci:

  • Twojej rodzinie lub osobie upoważnionej, gdy Ciebie zabraknie 
  • Tobie w przypadku całkowitej niezdolności do pracy 
  • Jeżeli umowa dobiegnie do końca, a nic się nie stało, otrzymasz zwrot wszystkich wpłaconych składek + wypracowane zyski . 

Wartość wpłaconych składek, które otrzymasz z powrotem jest gwarantowana umową – nie jest zależna od sytuacji na rynku. 

Umowa zawierana jest na konkretny czas. Zwykle jest to 15, 20 lub 30 lat. To ubezpieczony decyduje, jak długo chce być objęty ochroną. Po upłynięciu czasu określonego w umowie polisa wygasa, a Ty otrzymujesz zwrot wpłaconych składek + wypracowane zyski.

Brak podatku od dochodów kapitałowych 19% – to Ty dostajesz cała sumę. 

Ubezpieczenie zdrowia

Ubezpieczenie zdrowia gwarantuje Ci płynność finansową, kiedy naprawdę jej potrzebujesz.

Zabezpiecz swój domowy budżet i pozwól swojej rodzinie żyć dalej podczas okresu swojej rekonwalescencji. Dzięki ubezpieczeniu zdrowia, Twoim priorytetem stanie się jak najszybszy powrót do zdrowia, a nie myśl o utrzymaniu bliskich.

Prywatna opieka medyczna

Prywatna opieka medyczna, jak sama nazwa wskazuje, jest dobrowolna – działa na zasadzie abonamentu, który wykupujemy.

Co miesiąc uiszczamy daną składkę pieniężną, dzięki czemu możemy korzystać z usług nowoczesnych, kompleksowo wyposażonych placówek medycznych i dbać o swoje zdrowie.

Brak kolejek do lekarza!

Prywatna opieka medyczna to idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na wysokim poziomie obsługi ze strony personelu medycznego, szybkiego dostępu do wielu specjalistów, badań diagnostycznych oraz gwarancji komfortowego leczenia. 

Dzięki prywatnej opiece medycznej możesz korzystać z wielu placówek medycznych na terenie całego kraju. 

Przystępne ceny i wiele pakietów usługodawców prywatnej opieki medycznej sprawiają, że bez problemu znajdziemy dla Ciebie idealną polisę zdrowotną, skrojoną na miarę Twoich potrzeb i możliwości finansowych (wysokość składek najtańszych pakietów wynosi mniej niż 70 złotych miesięcznie).

Ubezpieczenie majątku

Ubezpieczenie nieruchomości dotyczy domu, mieszkania lub domu w budowie. Przedmiotem ubezpieczenia mogą być również pomieszczenia przynależne (garaż, piwnica), budynki gospodarcze, zabudowania tzw. małej architektury (np. altana) oraz inne budowle znajdujące się na posesji oraz poza nią (dom letniskowy oraz nagrobek), jeśli są trwale przytwierdzone do gruntu.

Wykupienia polisy mieszkaniowej może wymagać bank przy udzielaniu kredytu hipotecznego.

Obowiązkowe jest również ubezpieczenie gospodarstwa rolnego wraz z budynkami, jeśli jego powierzchnia przekracza 1 hektar.

Ubezpieczenie samochodu

Wybierając ubezpieczenie samochodu, bezapelacyjnie musisz zwrócić szczególną uwagę na zakres ochrony.

Ubezpieczenie szyb, ubezpieczenie opon czy akumulatora, ubezpieczenie NNW czy ubezpieczenie bagażu – to wszystko możliwości, jakie możesz możesz zawrzeć w ubezpieczeniu samochodu

Sprawdź, czy wybrany przez Ciebie wariant działa także w przypadku kradzieży auta, czy jest wymagany i ile wynosi wkład własny w przypadku szkody, jakie części będą użyte w przypadku naprawy, czy ubezpieczenie Assistance działa jedynie na terenie Polski czy może zagwarantuje Ci również pomoc za granica kraju. 

Ubezpieczenie turystyczne

Planując zagraniczne podróże, warto wykupić ubezpieczenie turystyczne. Jego podstawowym elementem są koszty leczenia, a także pomoc medyczna za granicą.

Co zyskujesz, wykupując ubezpieczenie turystyczne?

W razie wystąpienia nieszczęśliwego wypadku w podróży często trzeba pokryć wiele różnych kosztów. Mogą to być m.in. hospitalizacja, wizyty u lekarzy, leki czy też powrotny transport do kraju.

Osoby, które przed podróżą wykupiły ubezpieczenie turystyczne, nie muszą się o to martwić. W takim przypadku koszty związane z leczeniem pokrywa ubezpieczyciel. W skład podstawowego pakietu ubezpieczenia podróżnego powinny wchodzić również NNW, assistance oraz zwrot kosztów transportu.

Dodatkowo, możesz liczyć na ubezpieczenie bagażu. W przypadku jego kradzieży czy zgubienia ubezpieczyciel wypłaci Ci odszkodowanie

Nasi partnerzy