MOŻESZ NAM ZAUFAĆ

Bezpieczni finasowo
Bezpłatna konsultacja

Dziecko

Przyszłość Dziecka

Nie musisz wyrzekać się wszystkich swoich przyjemności, aby zaoszczędzić na dobry start swojego dziecka. Skontaktuj się z nami i dowiedz się, ile i w jaki sposób miesięcznie odkładać na przyszłość dziecka.

Oszczędzaj dla swojego dziecka i otrzymaj
darmowe ubezpieczenie
na życie dla Ciebie .

Każdy rodzic chce dla swojego dziecka jak najlepiej. Martwimy się o jego zdrowie, wykształcenie i wartości. Warto również od samego początku myśleć także o jego zabezpieczeniu finansowym.

Im dziecko starsze, tym większe jego potrzeby. Z momentem osiągnięcia dojrzałości przychodzą studia, auto, mieszkanie i podróże. Warto zacząć zbierać na wszystkie te potrzeby dużo wcześniej.

Dobry start w przyszłość

Średni koszt studiów to kwota od około 20 do 60 tysięcy złotych, koszt auta wynosi około 10 – 40 tysięcy złotych, natomiast minimalny wkład mieszkaniowy to 50 tysięcy złotych. Są to kwoty wysokie, ale osiągalne, jeśli tylko zaczniesz odkładanie już teraz.

Dzięki dobremu bezpiecznemu planowi oszczędzania Twoje pieniądze beda bezpiecznie czekały na odpowiedni moment by podarować je ukochanej osobie .W miedzy czasie zostaną nawet trochę pomnożone, a Ty otrzymasz darmowe ubezpieczenie na życie jako extra .