MOŻESZ NAM ZAUFAĆ

Bezpieczni finasowo
Bezpłatna konsultacja

Dla Firm

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?!

Finansowanie dla firm może przybrać wiele form kredytów, dlatego najlepszym rozwiązaniem jest kontakt ze specjalistą i poproszenie o wyjaśnienie i radę. 

Napisz lub zadzwoń do nas, by dowiedzieć się, które rozwiązanie będzie dla Ciebie i Twojej firmy najbardziej korzystne.

Kredyty dla firm

Są to pożyczki na określony cel i czas, udzielane przez bank. Zgodnie z umową, kredytobiorca zobowiązuje się do spłacenia kredytu wraz z prowizją i odsetkami.

Kredyt inwestycyjny

To kredyt, który przeznaczony jest wyłącznie na finansowanie inwestycji, może pokrywać ewentualny zakup nieruchomości. Bank udziela go na podstawie biznesplanu inwestycji lub bieżących finansów firmy. 

Kredyt obrotowy

Kiedy podwykonawcy nie rozliczają się terminowo z firmą i nie może ona uiścić opłat za bieżące rachunki lub nowe towary, wówczas firma zgłasza się po kredyt obrotowy dla firm.

Leasing

Leasingobiorca otrzymuje od leasingodawcy przedmiot użytku na określony czas i zobowiązuje się do comiesięcznego spłacania rat z możliwością wykupu. Leasingowane mogą być maszyny, urządzenia, nieruchomości, hale produkcyjne i przemysłowe, pojazdy, instalacje fotowoltaiczne dla firm oraz sprzęt medyczny. Umowa leasingu sporządzana jest indywidualnie i istnieje wiele jego opcji.

Finansowanie dla firm jest działaniem złożonym i może być wykonywane na wiele sposobów. Skontaktuj się z nami, aby wybrać dla Twojej firmy najlepszy z nich. Pamiętaj, że cały proces może zostać przeprowadzony również zdalnie.

Jeśli Twoja firma posiada w swoim asortymencie większą ilość pojazdów, wygodnym rozwiązaniem będzie ubezpieczenie całej floty. Niezależnie, czy są to auta osobowe czy spedycyjne, możesz ubezpieczyć wszystkie środki na raz.

W jaki sposób ubezpieczenie floty się opłaca?

Ubezpieczenie floty możesz wykupić, kiedy Twoja firma posiada minimum 5 pojazdów. Gwarantuje Ci ono bardzo duże rabaty oraz ochronę utraty zniżek. Pojazdy są tym bardziej narażone na szkody, im więcej jeżdżą, dlatego jeśli samochody to narzędzie pracy w Twojej firmie, warto je odpowiednio zabezpieczyć.

Co może zawierać Twoje ubezpieczenie floty?

Najbardziej podstawowe ubezpieczenie floty zawiera OC. Dodatkowo, można do ubezpieczenia włączyć AC, ubezpieczenie NNW, Assistance, ochronę prawną, zieloną kartę czy też ubezpieczenie opon i szyb.

Jeśli Twoja firma posiada minimum 5 pojazdów, wówczas ubezpieczenie floty jest nie tylko bardzo wygodnym rozwiązaniem, ale również bardzo opłacalnym. Skontaktuj się z nami i zapoznaj się z naszą ofertą. W ramach współpracy, zapewniamy kompleksową pomoc przy zgłaszaniu ewentualnych szkód.

Zabezpieczenie wspólników

Zabezpieczenie wspólników to zapewnienie płynności finansowej firmy na wypadek jakiegokolwiek nagłego zdarzenia losowego. Dodatkowo, plan zabezpieczenia wspólnika ubezpiecza zarówno działalność firmy, jak i zobowiązania rodzinne.

Co zyskujesz dzięki zabezpieczeniu wspólnika?

Zabezpieczenie wspólnika pozawala w przypadku jego zgonu na opłacenie wynagrodzeń pracownikom, uiszczenie bieżących zobowiązań lub spłatę zobowiązań kredytowych, kontrahentów, a nawet spadkobierców bez wyprzedawania majątku firmy.

Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty.

Pakiety medyczne?

Pakiety medyczne w Twojej firmie to nie tylko zwiększony prestiż miejsca pracy, ale także zabezpieczenie najlepszych specjalistów.

Napisz do nas lub zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach pakietów medycznych.

Ubezpieczenia

Ubezpieczyć w firmie da się prawie wszystko. 

Napisz do nas lub zadzwoń, aby dowiedzieć się, które z ubezpieczeń jest Ci potrzebne i niezbędne.

Ubezpieczenie majątku firmy

Oprócz maszyn, nieruchomości i budynku firmy można również ubezpieczyć cały majątek firmy, do którego mogą zaliczać się m.in. meble, sprzęty czy urządzenia. Ubezpieczenie jest sporym odciążeniem w przypadku zdarzenia losowego, takiego jak pożar, zalanie lub kradzież.

Ubezpieczenie OC w firmie

Jeśli Twoja firma zajmuje się usługami lub produkcją, OC jest w niej konieczne. Zapewnia ono bezpieczeństwo, chroni przed ogromnymi konsekwencjami finansowymi oraz przed szkodami mienia osób trzecich. Do takich szkód należy m.in. brak wywiązania się z kontraktu z osobą trzecią. Dzięki ubezpieczeniu OC przedmioty umowy najmu, dzierżawy lub leasingu będą objęte ochroną.

Ubezpieczenie OC zawodowe

Jest to z reguły dobrowolne ubezpieczenie, prywatne, jednak może być ono wymagane, kiedy podejmujesz pracę jako komornik, rzeczoznawca majątkowy, agent ubezpieczeniowy, adwokat, przedsiębiorca rachunkowy, architekt lub lekarz.

Ubezpieczenie kosztów leczenia pracowników za granicą 

Takie ubezpieczenie może być wymagane, kiedy pracownik pracuje lub wyjeżdża służbowo do dalekich krajów, poza Unię Europejską, natomiast w Unii wystarczy bezpłatna karta EKUZ. Nie pokrywa ona jednak przewozu karetką, problemów z zębami czy operacji złamań. Warto więc wybrać dla swoich pracowników ubezpieczenie kosztów leczenia za granicą, które jest niezwykle przydatne w wyjątkowych sytuacjach, występujących częściej niż sądzimy.

Aby dowiedzieć się więcej o ubezpieczeniach dla firm, skontaktuj się z nami.

Ubezpieczenie grupowe

Jako pracodawca jesteś zobowiązany do pośmiertnej odprawy dla rodziny Twojego pracownika. Może ona wynosić nawet do 6 pensji brutto.

Ubezpieczenie grupowe może zwolnić Cię z tego obowiązku.

Zwiększony prestiż firmy

Inwestycja w ubezpieczenia grupowe opłaci Ci się nie tylko pod względem materialny, ale również wizerunkowym. W czasach otaczającej nas pandemii to bardzo ważny aspekt dla osób poszukujących pracy. Pracownicy muszą czuć się bezpiecznie, co gwarantuje dodatkowe ubezpieczenie pracowników.

Sukcesja zapewnia nieprzerwaną ciągłość funkcjonowania firmy i pozwala na jej rozwój, zostawiając zarządzanie nią w Twojej rodzinie. Dzięki niej otrzymujesz kontrolę przyszłego prowadzenia firmy, które budowałeś od zera.

Forma prawna

Stan obecny oraz planowane zmiany właścicielskie wpływają na dobór formy prawnej sukcesji. W jej procesie należy uwzględnić priorytety każdego z interesariuszy, dlatego najlepiej poradzić się profesjonalistów.

Prawo spadkowe

W procesie sukcesji prawo spadkowe i prawo rodzinne są ze sobą ściśle powiązane, ponieważ prawo rodzinne określa co do kogo należy w kwestii spadku czy własności w małżeństwie.

Reguły spadkowe

Prawa i pisma, które regulują postanowienia spadkowe to m.in. zachowki, testamenty, podział majątku, dziedziczenie i ubezpieczenie wspólników.

Kliknij, aby sprawdzić inne sposoby zabezpieczenia firmy na wypadek zdarzeń losowych:

  • Ubezpieczenie wspólnika
  • Ubezpieczenie majątku firmy

Plan przekazania firmy lub zabezpieczenia wspólników nie powinien być odwlekany w czasie. Należy go przygotować z najwyższą uwagą, a przede wszystkim zawczasu, ponieważ kiedy zaczną się pojawiać problemy może być już za późno na przygotowanie dobrego planu przekazania firmy. Skontaktuj się z nami, określ swoje potrzeby, a my zajmiemy się resztą. 

Nasi partnerzy